Tel. +48 12 654 22 33
Szybka Wycena

Kabiny systemowe w ofercie Forma Mebel

Produkujemy kabiny systemowe o szerokim zastosowaniu. Przede wszystkim są to systemy, które doskonale sprawdzają się jako kabiny sanitarne w miejscach publicznych. Z ich użyciem powstają łatwe do utrzymania w czystości toalety dla dorosłych i dzieci. Są też wygodne, ponieważ wysokość kabiny giszetowej dostosowujemy do wieku użytkowników. Kabiny systemowe znakomicie spełniają także funkcję pryszniców i przebieralni przechodnich w obiektach rekreacyjno-sportowych. Mogą to być również przebieralnie zewnętrzne na plażach i odkrytych kąpieliskach lub wewnętrzne w obiektach handlowych.   

Do produkcji kabin używamy tradycyjnie płyty HPL oraz opcjonalnie tańszej płyty wiórowej. Wymiary systemów dostosowujemy do Państwa wymagań. Oferujemy także szeroką gamę kolorów, dzięki czemu kabiny można idealnie dopasować do wyglądu wnętrza.     

 
1
Typ: Kabiny HPL
Kabiny systemowe HPL wykonujemy z płyty termoutwardzalnej HPL gr 10 - 13 mm. Mocowanie realizowane jest za pomocą profili aluminiowych oraz stóp wyskości 15 cm wykonanych ze stali nierdzewnej (Inox) lub tworzywa sztucznego (Nylon). Drzwi kabin zamocowane są na zawiasach z funkcją samo-domykania. Do drzwi zamocowane jest zamknięcie ze wskaźnikiem wolne/zajęte oraz ergonomiczny pochwyt. Zarówno zawiasy, zamknięcia i pochwyty wykonane mogą być ze stali nierdzewnej (Inox) jak i z tworzywa sztucznego (Nylon). Nad wejściem do kabiny zamocowana jest aluminiowa belka wieńcząca.

Nasze kabiny mają zastosowanie jako kabiny toaletowe, prysznicowe, przebieralnie, dziecięce toaletowe, przebieralnie przechodnie, itp.

2
Typ: Kabiny wiórowe
Kabiny systemowe wykonujemy z płyty wiórowej melaminowanej gr 18 i 30 mm. Są ekonomiczną alternatywą wobec kabin z płyty HPL.
Mocowanie realizowane jest za pomocą profili aluminiowych oraz stóp wyskości 15 cm wykonanych ze stali nierdzewnej (Inox) lub tworzywa sztucznego (Nylon). Drzwi kabin zamocowane są na zawiasach z funkcją samo-domykania. Do drzwi zamocowane jest zamknięcie ze wskaźnikiem wolne/zajęte oraz ergonomiczny pochwyt. Zarówno zawiasy, zamknięcia i pochwyty wykonane mogą być ze stali nierdzewnej (Inox) jak i z tworzywa sztucznego (Nylon). Nad wejściem do kabiny zamocowana jest aluminiowa belka wieńcząca.

Nasze kabiny mają zastosowanie jako kabiny toaletowe, przebieralnie, dziecięce toaletowe, itp.