Tel. +48 12 654 22 33
Szybka Wycena
Typ: Kabiny HPL
Kabiny systemowe HPL wykonujemy z płyty termoutwardzalnej HPL gr 10 - 13 mm. Mocowanie realizowane jest za pomocą profili aluminiowych oraz stóp wyskości 15 cm wykonanych ze stali nierdzewnej (Inox) lub tworzywa sztucznego (Nylon). Drzwi kabin zamocowane są na zawiasach z funkcją samo-domykania. Do drzwi zamocowane jest zamknięcie ze wskaźnikiem wolne/zajęte oraz ergonomiczny pochwyt. Zarówno zawiasy, zamknięcia i pochwyty wykonane mogą być ze stali nierdzewnej (Inox) jak i z tworzywa sztucznego (Nylon). Nad wejściem do kabiny zamocowana jest aluminiowa belka wieńcząca.

Nasze kabiny mają zastosowanie jako kabiny toaletowe, prysznicowe, przebieralnie, dziecięce toaletowe, przebieralnie przechodnie, itp.

Typ: Kabiny wiórowe
Kabiny systemowe wykonujemy z płyty wiórowej melaminowanej gr 18 i 30 mm. Są ekonomiczną alternatywą wobec kabin z płyty HPL.
Mocowanie realizowane jest za pomocą profili aluminiowych oraz stóp wyskości 15 cm wykonanych ze stali nierdzewnej (Inox) lub tworzywa sztucznego (Nylon). Drzwi kabin zamocowane są na zawiasach z funkcją samo-domykania. Do drzwi zamocowane jest zamknięcie ze wskaźnikiem wolne/zajęte oraz ergonomiczny pochwyt. Zarówno zawiasy, zamknięcia i pochwyty wykonane mogą być ze stali nierdzewnej (Inox) jak i z tworzywa sztucznego (Nylon). Nad wejściem do kabiny zamocowana jest aluminiowa belka wieńcząca.

Nasze kabiny mają zastosowanie jako kabiny toaletowe, przebieralnie, dziecięce toaletowe, itp.